Aplikácia BarBox: Jukebox s novými funkciami

Pre každého z nám je hudba základným elementom života.. Ale čo keď je nuda,, nuda bez hudby a to najme ak je to niekde na spoločenských udalostiach po prípade v krčme pri pive alebo rodinnej oslave? Čo tak appku Barbox..

BarBox-náhleďák-729x440.jpg

Prečo a čo ja vlastne Barbox?

Barbox je nová služba lepšie povedané appka kto nahradzuje starý Jukebok. Hudbu môže pustiť každý kto má pripojene na internet a zaregistruje sa na stránke -Barboxu-  všetko je úplne zadarmo. Ak nieste zaregistrovaný tak je možné pustiť hudby pomocou jacku či už pripojeného na pc alebo mobil.

Hudba je vraj kvalitná normalizovaná a tóny pri prehrávaní sa prelínajú tým je zabezpečený plynulý chod a zároveň sa nevytvárajú hluché miesta ktoré boli problémom starých jukebox-ov.

Appku si môžete stiahnuť z oficiálnej stránky a zo služby Google-Play. Aplikácia je dostupná aj pre fanúšikov jabĺčka a dá sa stiahnuť aj do Linuxu či je dostupná pre windows store sme nezisťovali. Na aplikácii si môžete upravovať poradie vy ako aj obsluha podniku. Ak ste svoju obľúbenú hudbu nenašli nezúfajte môžete požiadať o jej pridanie do zoznamu. Správcovia vám vyhovejú do 24 hodín čo je podľa nás dostačujúca odozva. Aj keď veľkosť databázy je obrovská predpokladá sa na niekoľko miliónov skladieb. Malou nevýhodou je že applikáciu nemôžete 100% využívať na svojich inteligentných hodinkách ale zároveň malým plusom je že môžete sledovať priebeh prehrávania, nasledujúce sklady a dĺžku skladby.

BarBox-aplikace-1-199x360.png         BarBox-aplikace-2-201x360.png

Výhodou je predurčenie žánru hudby čiže sa vám nestane že v metalovom bare vám budú hrať gospelové skladby. Aplikácia ďalej poskytuje funkciu z názvom OSA Intergram ktorá vyhľadáva zlacnené a finančne výhodné žánre a piesne ktoré môžu zaujať práve v tvojom bare. Služba je dostupná aj na Slovensku a v Čechách a rastie na popularite čoho dôkazom je aj využitie v 74 podnikoch.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s