Tp-Link má vlastné Andorid smatfóny

Android 5,1 Lollipop Na trh so mobilmi prichádza nový konkurent a to spoločnosť TP-Link. Spoločnosť je známa  s produktami oblasti routrov, wifini a celkového internetového pripojenia pre domácnosti ako ak pre firmy. Nové smartphony nesú názvy ako: Neffos C5, C5L a C5 Max. a sú prevažne určené pre nižšiu triedu. Vzhľadom k tomu že je pre nižšiu triedu má aj slabšie vybavenie nuž vzhľadom k cene je celkom obstojný. Do úvahy musíme vziať aj to že spoločnosť TP-Link je začiatočník vo výrobe mobilov a preto je zrejmé že sa nebudú rovnať lídrom ako sú Samsung či Nexus..

 

Vzhľadom k cene má celkom slušné vybavenie.. Neffos C5L, ktorý disponuje 4,5″ displejom s rozlíšením 854×480 px, štvorjadrovým procesorom Snapdragon 210, 1 GB RAM, 8 GB pamäte, plus aj pamäťovým slotom pre microSD karty a to všetko dopĺňa 8 Mp fotoaparát a predný z 2Mp. To všetko sa napája  na základnú batériu 2000 mAh čo mne by osobne nestačila no bežnému používateľovi to musí stačiť.

tp-link-neffos-c5-1.jpg

Ďalší model Neffos C5  ponúka už 5-palcový HD displej, štvorjadrový procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM a  čo je super 16 GB vnútornej pamäte s podporou MicroSD. Hlavný fotoaparát má  8 Mpix, spoločnosť mu však robí kvalitnejšia 5 Mpix predná kamera. Batéria má v tomto prípade kapacitu 2200 mAh takže opäť základ.

Model C5 Max, ktorý je vybavený displejom   5,5-palca s rozlíšením Full HD. To všetko poháňa  8-jadrový procesor, 2 GB RAM, 16 GB vnútornej pamäte a samozrejme aj microSD slot. Výraznejšieho vylepšenia je možné vidieť len na fotoaparáte. Ten má rozlíšenie už 13 Mpix a svetelnosť f/2.0, ako aj oveľa väčšiu batériu s kapacitou 3045 mAh

 

Ceny výrobca stále nepublikoval no vieme že ´všetky modely sú vybavené na operačnom systéme Android 5,1 Lollipop a k tomu podporujú 4G a duál sim.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s