Vraj nejlepšie LenovoViber X3

Spoločnosť Lenovo pre koncom roka predstavilo nový model Lenovo A7010 nuž neskor na trh uvádzajú Viber X3.

Viber X3 je prestížny smarphone zo skvelým dizajnom a ešte lepším výkonom vybavený novými technológiami síce cena nieje takú akú by sme jednoznačne chceli no v pomere je celkom fajn ak zoberiem do úvahu komponenty ktorými disponuje:

Disponuje vstupom 2A pre nabíjačku portami a inými vychytávkami v balení sú ešte pribalené obľúbené slúchatka so gumenimi špuntami. Všetko je zabalené do kovového krytu a na okrajoch disponuje dvomi reproduktormi.

Čo sa týka hudby:
Smartfón Lenovo Vibe X3 ponúka 21 MP hlavný fotoaparát a 8 MP prednú kameru. Lenovo sľúbilo, že spravilo vylepšenia aj v tomto smere, a tak sme boli zvedaví, ako si novinka poradí pri našom testovaní. V prvom rade musíme pochváliť Lenovo za to, že nezostalo iba pri vysokom rozlíšení a že je Vibe X3 dobrý aj v iných smeroch. Vysoká úroveň detailov je samozrejmosťou, no potešia aj veľmi pekné a prirodzené farby, ako aj nadštandardne dobre zvládnutie expozície v mnohých náročných situáciách.

Problém ale je vo fotografovaní ta Lennvo trochu zaostáva napríklad za spoločnosťou Samsung a to nie v tom že by bol foťák zlý ale tým že v nepriaznivých podmienkach ako je zlé svetlo hmla  a iné fotí naozaj zle..Ale síce na dvojitý LED blesk čo je ďalšou výhodou a plus k tomu máme aj spomalené či zrýchlene video a to všetko spostretkuje: 21MP fotoaparát a sefie disponuje z 8MP čo celkom stačí.

Benchmark potvrdil skvelý výkon a to:

Lenovo Vibe X3 funguje so 6-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 808. Tomu disponuje 3 GB RAM a 32/64 GB vnútornej pamäte. My sme mali na testovanie model s 32 GB pamäťou, ktorá je ale pre väčšinu užívateľov bohato dostačujúca. Ak by to tak nebolo, k dispozícii je aj slot na microSD pamäťové karty s kapacitou až 128 GB, takže o dostatok miesta sa v tomto prípade báť nebudete musieť.

 

 

gsmarena_001.jpg

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s