MIUI 7.1 OTA nový update pre Xiaomi

Xiaomi sprístupnilo novú verziu svojho operačného systému pre smartphony  MIUI a to už 7.1. Bude sa sprístupňovať postupne na ďalších zariadeniach. Nevie sa či bude aj na novom Xiaomi MI5 ak sa tam nebojaví Google software Marshmallow alebo Lollipop. Jednoznačne je isté že sa bude jednať o kvalitu a rýchlosť čím sú produkty Xiaomi dosť známe aj keď ide o čínskeho výrobcu.

 

Žiaľ neponúkne nejaké nové a extra vylepšenia no malé pokroky sú zrejme a to aj nový zabezpečením adresátov pre inými užívateľmi a to tak že sa nastavia skrite po prípade sa dajú zabezpečiť heslom. Ďalšiu zmenu prináša aj funkcia Mi Drop, ktorá získala možnosť posielať súbory cez WiFi Direct na zariadeniach, ktoré budú mať nainštalovanú túto aplikáciu. Bude poskytnutý aj šetrič dát ktorý zníži ostrosť farieb a zredukuje prenos dát čím ušetrite.

Aktualizácia je určená pre zariadenia s modelovým označením Mi 2/2S, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2 / Prime, Redmi 1S, Redmi Note Prime, Redmi Note 2, Redmi Note 3G a Mi Pad. Stiahnuť ju môžete na oficiálnom MIUI fóre, kde nájdete aj kompletný zoznam zmien. Pamätajte však na to, že inštaláciu robíte na vlastné riziko.

Update to MIUI 7 5.8.28 Beta ROM

Download-MIUI-7-v5-9-16.jpg

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s