Fitbit Blaze nové hodinky – CES 2016

Na CES 2016 sa objavili nové hodinky Fitbliz Blaze ktoré spadajú do kategórie fitnes hodiniek. Nuž na CES 2016 nedisponovali novými zariadeniami len FitBliz Blaze ale aj spoločnosti ako  Casio, Huawei, Misfit a veľa ďalších. Čiže bude  dostatok smart-watches  na trhu 2016 v spotrebovanej technike. Na výstave CES však výrobca prekvapil uvedením hodiniek, ktoré ponúkajú množstvo nových funkcií, majú farebný dotykový displej a vlastný OS.

Fitbit Blaze disponuje vlastným senzorom pre monitorovanie srdcového tepu, ako aj multišportovým módom, ktorý informuje používateľa o rôznych aktivitách. Funkcia SmartTrack navyše autoamticky rozpozná, ako a čo cvičíte, pričom automaticky daný typ aktivity zaznamená do aplikácie. Ďalej ponúka aj monitorovanie spánku a alarm ktorý vás zobudí zo spánku presne ako fitnes náramky. S osobným trénerom FitStar ktoré tieto hodinky majú zabudované  budete prechádzať rôzne cviky úrovne a prevedie vás celým dňom podľa vášho plánu.

Fitbit-Blaze_Family_-1200x675.jpg

Fitbit Blaze  ponúka aj iné funkcie než športové a to základné funkcie ako hovor, sms správu či dianie v telefóne a kalendár proste základne funkcie ale aj prehrávanie hudby. Super je výdrž batérie ktorá sa odhaduje na 5 dní čo je super ale zase naopak je to z GPS ktorý nieje zabudovaný.

 

Za Blaze zaplatíte od 100-200 dolárov a to podľa náramku za elastický si priplatíte ale za nerezovú oceľ je to 100-130 dolárov.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s