Uber pomáha ľudom v núdzi

Uber bude opäť štedrý a to za pomoc svojich zákazníkov ktorý môžu darovať potraviny ľudom v núdzi stačí si len zapnúť aplikáciu Uber a darovať potraviny. Je možné tak spraviť 7.1 medzi 13:00-20:00 kde nastavíte v aplikácii darovať jedlo a auto bezplatne príde a odvezie darované jedlo.

 

Takto Uber pomáha najme tým ktorý to mali cez sviatky ťažké a to spolupráci so Slovenskou potravinovou Bankou. Auto všetko jedlo odvezie do skladu banky no jedná sa najme o trvanlivé potraviny. Takto sa pomôže aj neziskový organizáciam. Do zbierky budú prijímané trvanlivé potraviny, ako sú fazuľa, hrach, šošovica, ryža, hladká múka, krúpy, detská krupica, cestoviny, instantné polievky, rybacie konzervy, paštéty, nátierkové maslo, kryštálový cukor, instantná káva, bylinkové čaje, porciovaný čaj (ovocný), citrodeko, olej, soľ, vegeta a rôzne koreniny.

Bohužiaľ neplatí to pre celé Slovensko keďže Uber poskytuje túto možnosť len pre Bratislavu. Ale je aspoň skvele že sa táto služba rozšírila aj k nám lebo po minulé roky bola len v Prahe a tento rok prišla do Budapešti.

„Vítame každú podobnú príležitosť pomôcť čoraz väčšiemu počtu potrebných. V dnešnej dobe je veľmi dôležité uvedomiť si, že popri nás žije množstvo tých menej šťastných, ktorí takúto pomoc privítajú,“ uviedol Marko Urdzik z Potravinovej banky Slovenska.

 

uber-logo.png

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s