SONY má opäť SmatTV

Sony opäť predstavilo nové SmartTV ktoré budu obsahovať operačný systém Android a budú taktiež vybavené virtuálnym obchodom kde bude možne sťahovať obsah vo Ultra HD (4K). Nové hračky od SONY budú disponovať vyšším výkonom čo bude zabezpečovať lepší procesor aj lepšia podpora pre HDR. Ceny ešte čerstvých modelov X930D, XBR-X940D a XBR-X850D, však zatiaľ známe nie sú no najlepší model bude mať 55 až 65 palcový display  . V 65-palcovej verzii  bude ako prvá SmartTV obsahovať technológiu Sony “Slim Backlight Drive“. Tá poslúži na inteligentné nastavovanie jasu obrazu, čo má prispieť k ešte lepšej používateľskej skúsenosti.

Model XBR-X940D dostal 75-palcový zobrazovací panel a model XBR-X850D až štyri rôzne veľkosti – 55, 65, 75 a 85”. V útrobách sa nachádza nová generácia 4K procesora X1, ktorá prináša opäť o niečo reálnejšie farby či lepší kontrast. Novinky ba sa mali objaviť na trhu začiatkom roka 2016 a však ich cenu zatiaľ nepoznáme no už teraz môžeme predpokladať že ich cena nebude malá.

Sony okrem iného na CES 2016 oznámilo aj to, že už čoskoro prinesie zdroj v podobe aplikácie, z ktorého si budú môcť jeho zákazníci zaobstarávať 4K obsah. Keďže na na trhu je nedostatok materiálu v Ultra HD kvalite. Ale Sony tento problém vyrieši aj príchodom obchodu.

Ideálne by sa pre tento TV hodil Talon AD7200…

 

7-1080.788909381.jpg

 

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s