NETFLIX je realitou na Slovensku

Dlho sa hovorilo o tom že spoločnosť Netflix príde po novom roku na Slovensko no malo to byť koncom roka 2016. Ale ako sami vidíme Netflix sa nerozhodlo prísť len na Slovensku pôdu ale namierilo si to takmer všade. Ak niekto nevie čo je Netflix tak sa jedná o najpopulárnejšíu službu na online streamovanie filmov a seriálov.

Na mesiac je úplne zadarmo no bohužiaľ nie v našom jazyku zatiaľ len v Angličtine, Nemčine a iných svetových jazykoch. Netflix je s viac ako 57 miliónmi používateľov jednou z najväčších internetových televízii na svete.  Celkom 2 miliardy hodín uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka či fanúšika Cinema Fantasy!!,, je dostupné pre akých si 50 regiónov čo je super keďže služba ponúka aj zastavenie filmu či streamu ktorý si môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek bez obmedzenia a to najme aj bez reklám čo je super výhodou.

netflix-screenshot.jpg

 

Netflix nemá konkurenciu na Slovenskom trhu aj keď tu máme HBO alebo službu Voyo stále nemôžu konkurovať Netflixu. Aj keď sa HBO pokúšalo získať väčšie publikum pomocou predlatenia Denník N a Voyo ponúklo viac free filmov pre fanúšikov Markízi no stále to nie je dosť.

netflix_tablet.jpg

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s