Hitman Agent 47 sa pripravuje na ďalšiu misiu

image

Hernú postavu Hitman pozná asi každý agent v obleku označený číslom 47 a čiarovým kódom na zadnej strane hlavy. Začal v Dánsku v dielni vývojárov IO Interactive a za svojích 15 rokov prešiel kus cesty cez dve konozly až po mobilné zariadenia. Filmová premiera ktorá dopadla nad očakávania. Poslednykrát bol uvedený pred troma rokmi s názvom Absolution. Očakávalo sa že nová etapa hry bude predstavená na E3 ale vývojary to urýchlili a hra bola predstavená na konferencii spoličnosto Sony. Na konferencii bolo tiež uvedené že nový hitman bude od základov úplne nový odlišný po obsahovej stránke a voľný po linearnej stránke čiže nazávysli 100% na príbehu. A k tomu byde uvedený na konzole PlayStation 4!!

Hra na koniec vyjde nedokončená čo pobúrilo fanúšikov ale vonkoncom to nebude až tak zlé. Hra sa bude postupom času dopľnať a viazať na ďalšie časti nadstavieb. Čo je skvelé hra bude natoľko voľná že si budeme môcť vybrať režim misiel to znamená že budeme mať na výber obsah hry.

image

Hra bude dostupná v digitálnej verzii 8.decembra pre PC, Xbox, PlayStation… A na reall verziu si musíme počkať na ďalší rok.

image

image

Zdroj: sector.sk

Odoslané z WordPress pre Android

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s