Evolve ma novú mapku a lovca

image

Evolve – veľký update s novým lovcom, novou mapou, vylepšeným režimom Hunt a ďalšími zmenami hrateľnosti a vyváženia jtore asi nebudú free?!..

Jack
Jack je novým lovcom triedy trapper a samozrejme prichádza s vlastným setom schopností a zbraní. Na bojisko si so sebou nesie hneď dva páry zbraní a pokým nabije jeden pár, má už v rukách druhý a môže pokračovať v útoku na monštrum. Okrem toho má prístup k satelitu a môže lokalizovať monštrum a pomocou hi-tech rukavíc v sekunde stopnúť jeho útok a ochrániť tak seba aj svoju skupinu.

image

Murder Pits
Nová mapa bola vytvorená špeciálne pre režim Arena Mode. Obrí štadión pozostáva z piatich špeciálnych častí – Jail, Outhouse, Quarry, Saloon a Slaughter House. Hráči tu nájdu zvery náhodne vypúšťané zo svojich ciel či nádrž s nebezpečnou príšerou.

Hunt 2.0
Hunt mode zlepšuje rebríčky ale predovšetkým mení pravidlá matchmakingu. Hráč si už môže vybrať, či chce hrať za príšeru alebo lovca, nebude pripájaný do už rozohraného zápasu a pri párovaní hráčov bude kladený väčší dôraz na ich úroveň. Rebríčky rozdelia hráčov do piatich divízií.

image

Vyvažovanie sily sa dotklo viacerých schopností a jetpackov a väčšou úpravou prešli Bucket, Torvald a Behemoth. Okrem toho bol vylepšenýrežim diváka, teraz poskytujúci lepší zážitok a viac informácií.

image

image

image

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s