Eurocom X7 pravdepodobne najlepši NTB na svete

image

Asi každý z nás sa pametá na malé začiatky s PC. Veľká biela bedňa XP-windowsu, grafika a celé rozlišenie na urovni legedárnej hry Mário to všetko je ale minulosťou.

Táto (hračka) notebook je vraj najlepši sériovo vyrábany a prakticky aj najvýkonejši notebook na trhu. Aj keď môj favorit je  DELL Alienware..

image

Eurocom X7 je snom každého poriadneho hráča:
Vysoko výkonný notebook EUROCOM X7 je zástupcom rady “X”, určená pre profesionálne využitie nielen najrôznejších graficky náročných aplikácií, ale predovšetkým hráčov najnovších graficky náročných počítačových hier. Radí sa medzi najlepšie notebooky čo kedy spoločnosť Eurocom uviedla na trh.

Medzi prednosti laptopov Eurocom patrí, že všetky hlavné komponenty možno jednoducho vymeniť a “vnútornosti” tak modernizovať v rovnakom šasi. Vzhľadom k extrémnemu výpočtovému výkonu má tento stroj hmotnosť iba slušné 4 kg . Je poháňaný 4jádrovým procesorom Intel Core i7 4800MQ , Ktorý spracováva dáta na základnej frekvencii 2,7 GHz s podporou funkcie Intel Turbo Boosttechnológie možno zvýšiť frekvenciu až na 3,7 GHz .

FRESH-NEW-ONE

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s