5 praktickych appiek pre tvoj Smartphon

image

Príchdom OS. Android a IOS sa mobil stal SMARTphonom. Do značnej miery sa dnešné mobili skôr stali našimi doživotnými partnermi (okrem našej pravej, ľavej ruky).Tieto appky ti sice ženu nenahradia ale do značnej miery zjednodušia život.

Google Keep
https://youtu.be/UbvkHEDvw-o

Asi každý z nás pozná Google Keep. Ty ktorý nepoznajú tuto appku tak ide o skvelého pomocnika na všedný deň. Rýchle a jednoduché poznámky ktoré sa dajú farebne odlíšiť a zaznamenávať hovorené slovo na text ak ste pripojeny k netu a zapisovanie je prispôsobené k polohe a k času. No táto appka nieje na IOS..

image

Ne jednému z nás zmizla nejaká tá vec! Ale keď zmizne mobil to je už iny prúser. Na to tu je Cerebrus,.. Budete môcť svoje zariadenie (mobil,tablet) ovládať cez webovú stránku alebo textovu správu, zapnúť alarm v tichom režime, zmazať dáta a zisiť obsah volaných čísel. A ktomu všetkému appka ostáva skrytá pred zlodejom. No nieje free ponúka skúšobnu dobu alebo jednorázový poplatok 2,99€. 

Cover

Appka ktorá po uzamknutí displeja prispôsobý na plochu najčastejšie používané aplikácie a to vzhľadom k času a polohe kde sa nachádzate.

image

Vďaka wifine alebo mobilnému internetu môžeš v pohode nahradiť textové správy a dokonca aj hovory. Poskytuje posielať fotky videa a obrázky a širokú škálu smajlíkov. Využíva 400 mil. ľudi po celom svete.
Podobna appka je Viber.

image

Ide o šikovný cloud ktorý je hlavne jednoduchý a priehľadny. Bez problemov načitaš fotky, hudbu, world.. Všetko sa uklada na viac serverov čim su tvoje údaje v bezpeči aj pred výpadkom servera.

Veľmi obľubené sa stali cloudy ako Disk, OneDrive..

Zdroj: tbc.eu

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s